INSCRITOS/AS

HomeINSCRITOS/AS

Numero de Conta Bancaria, Banco Santander
IBAN ES37 0049 1788 2029 1001 1473
Titular : A.C.A.R.D. Moto de Campo de Galicia.

.-.”II Enduro do Concello de ABEGONDO” 2019 .-. (A CORUÑA).
Valedoiro para a LIGA Galega da Moto de Campo “Cafés las CANDELAS” 2019

Elite 4t

PendienteEvento ENDURODorsal 2019Nome Apelidos / Nombre ApellidosMoto CLUBMoto MARCA
PIIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 20194Roman perez gonzalezArjonesSherco
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 20197antonio garcia calMxteam las mariñasKTM
PIIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 20199Hugo Rodríguez RodríguezMotoclub enduro Mondoñedo/nutrivitaliaHusqvarna
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201910Carlos Moreiras GonzálezDICODEHusqvarna
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201914Efren Arce IglesiasMx Santa MariñaHusqvarna
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201916Arturo franco iglesiasMy bolsilloKtm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201927diego teixeira fernandezRUA MOTORktm
PIIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201990Benito Varela GarcíaDicodeHusqvarna

Elite 2t

PendienteEvento ENDURODorsal 2019Nome Apelidos / Nombre ApellidosMoto CLUBMoto MARCA
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 20196Roberto Álvarez GestalNúñez motorGas gas
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201913Adrian FreireEnxuroHusqvarna TEI
PIIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201919Jorge Paradelo RodriguezNuñez MotorGasgas
PIIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201923Daniel Mayán TrasbachARJONES MOTOBeta
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201928DANI CARRACEDOteam CARRACEDOKTM
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201929Santiago García VarelaDicodeHusqvarna
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201936JAVI CARRACEDOteam CARRACEDOKTM
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201965Pablo Garcia VarelaDicode-enemotosGasgas

Open 4t

PendienteEvento ENDURODorsal 2019Nome Apelidos / Nombre ApellidosMoto CLUBMoto MARCA
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201952Diego vazquez perezRadikal SoberHusqvarna
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201954Isidoro Martínez ArcaHonda
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201960samuel perez garciahusqvarna
PIIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201977Manuel rifon garciaNuńez motorKtm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201981Abel sanchezNutrivitalia enduroHusqvarna
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201989Adrian Martinez AlonsoKtm
PIIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201996Rodríguez CollazoOff Road NoiaKTM
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019222Daniel remuiñan grañaBeta

Open 2t

PendienteEvento ENDURODorsal 2019Nome Apelidos / Nombre ApellidosMoto CLUBMoto MARCA
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 20198Víctor AresArjones teamBeta
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201933Adrián Vega MartínezOs raposos do galiñeiro Team arjonesSherco
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201957Jonatan Gómez LanaEndureros BierzoHusqvarna
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201959Juan carlos muñiz lopezMirandelaparkKtm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201963Adrián Rodríguez De La FuenteRadikal soberHusqvarna
PIIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201966Brais Fernández RamírezEnemotos TeamGasgas
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201967Alberto Fernandez FernandezAlan ChantadaKtm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201971Diego vazquez oliveiraRadikal soberHusaberg
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201972Junior Rodriguez BertoMBDBeta
PIIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201974Borja Ameijenda FernándezCabanote teamGas gas
PIIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201978Rubén López PérezGas gas
PIIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201980David Cortizo BouzasTX RACEHusqvarna 125
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201985Luis piñeiro corralCSMotor y team taberna garciaKtm
PIIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201986Ivan Rodríguez lagoTx raceHusqvarna
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201998Jorge Rodríguez MuñizARJONES TEAMBeta

E1

PendienteEvento ENDURODorsal 2019Nome Apelidos / Nombre ApellidosMoto CLUBMoto MARCA
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201976Jorge Parada FerreiraPanaderia Parada teamKtm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019103OSCAR FERNANDEZ MOLDESTEAM EDALMOTO RACINGHUSABERG
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019104José DiasYamaha wr
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019110Jose Fernandez PrietoColebrerosKtm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019111Jose Nuñez FerreiroWall Enduro TeamKtm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019112David Fraga CalvoKtm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019116Juan manuel fontenla lafuenteYamaha wr
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019118Adrian fernandez dominguezKtm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019119Raul queijo PiñolGas gas
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019120francisco fernandez rodriguez-varelaR2P TEAMHUSVARNA
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019122Adrian Abelenda GomezKTM
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019123Jorge riveiro pardiñasKtm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019124diego lema posecabestro motorsportktm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019125pedro rodriguez cerdeiraMBDKTM
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019126Jorge ToiránMalditos HierrosHonda
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019135Ivan Romay PrietoO valenduroKtm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019142Adrián Meijide VazquezKtm
PIIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019155Cristian Castro PenaWall Enduro TeamHusqvarna
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019166Martin Domato LopezTeam Taberna GarciaKTM
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019178Fabio Magalhaes (RED)Rivais de MeritoYamaha
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019180Julio freire MendezO val enduroHusaberg
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019182Luis González ConchadoMantiMotorSUZUKI
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019183Miguel González ConchadoMantimotorSuzuki
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019186Alberto Rodríguez RodríguezSUZUKI MANTIMOTORKtm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019234RAMON PIÑEIRO PLACERA. PIÑEIRO LIFTKTM
PIIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019289Martín Pérez DoradoEnduro Lucense/Nuñez Motorhonda crf-x

E2

PendienteEvento ENDURODorsal 2019Nome Apelidos / Nombre ApellidosMoto CLUBMoto MARCA
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201982RAÚL PARRA FORTEFAUNIA COMPETICIÓNKTM
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019202Carlos Alberto Miguens DevesaSQeM SWM VilagarciaSWM RS
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019203David Fernández MartinezGasgas
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019204Jacobo Rey PregoRentalcamperKtm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019207Jose ramon santos lamponBarbanzaKtmm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019210Manuel barallobre MosqueraCS motorKtm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019212Diego coto lorenzoCerrajeria VELOZ teamKtm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019213Jesus angel guillin loureiroKtm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019215ANGEL FERNANDEZ ARIASRAPOSOS DO GALIÑEIRO-TEAM ARJONESKTM
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019216Martin Rioboo miñoTeam taberna garciaHusqvarna
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019217Borja rodriguez regueiraOs ponisKtm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019220Aleixo Daniel Romeiro AresCarballeira 2.0Ktm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019224Roberto Martínez GonzálezOs Raposos do galiñeiro team arjonesSherco
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019226David pena botanaHusqvarna
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019229Esteban Serrano VarelaOs PonisKTM
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019231Gabriel vaqueiro gómezCerrajería veloz teamKtm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019235Rubén García SánchezMx team as mariñasKtm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019236Víctor Rodríguez LagoBorry teamKtm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019239Diego López casanovaCS motorKtm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019242Luis Pena BotanaKTM
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019243Marcos filgueiras dansGas gas
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019244sergio cores gomezGas Gas
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019245David Sanjurjo GomezDudagasKtm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019246Borja Ponte CaramesDudagasKTM
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019247Oscar Yañez CerdeiraKtm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019248ismael romero carballeirahusqvarna
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019249Juan Perille IglesiasKtm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019250Manuel Martinez NeiraEnduro lucenseSherco
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019252David Domínguez RodríguezBeta
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019253Damian Docampo MartinezTeam taberna garciaHusqvarna
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019254Juan Jose Vieites Calvelo+enduro 018Gas Gas
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019255Martín Constantino AmadoKtm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019256Diego Jesús López LópezMalditos HierrosGasGas
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019257Jacobo Codeseda Miguez110% endurerosKtm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019258Antón Polo FernándezEnduro ChantadaBeta
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019260Ismael Seoane PabloGOMASCORGasGas
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019261Xairo López RodríguezMoto Club Enduro LucenseKTM
PIIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019262Adrian Garcia MaideEndureros del AlmarBeta
PIIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019263David Díaz arzeMotor 12+1Sherco
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019264Julio Balsa BarciaBeta
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019265Juan Jose Cano BertizHusqvarna
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019270Oscar Sánchez MosqueraGas gas
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019290Carlos Lopez BarrioRUA MOTOR VALDEORRASHusqvarna
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019294Borja Rumbo FealKtm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019299Sergio Barreiro FachalMoto club AbegondoHusqvarna
PIIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019578Ángel DomínguezHusqvarna
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019602Brais Trinidad DíazHonda
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019607Diego dominguez sierraMX Santa MariñaHusqvarna
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019616David varela liñaresOs ponisKtm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019624Diego Rodríguez GrelaKtm
PIIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019625YURIY SokolovskyySherco
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019652David Esmorís CanedoOs PonisKTM

E3

PendienteEvento ENDURODorsal 2019Nome Apelidos / Nombre ApellidosMoto CLUBMoto MARCA
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019310Iago caballero barcielaRaposos do galiñeiroSherco
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019311Bastian OttoHurkyHusqvarna
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019312Adrián González pereiraRaposos do galiñeiro-team arjonesSherco
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019314Raul Rodriguez lagoEsteiroHusqvarna
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019315oscar rodriguez fernandezRUAMOTOR VALDEORRASKTM
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019316RAUL RODRIGUEZ GONZALEZRUAMOTOR VALDEORRASKTM
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019317ramiro Folla FernándezRUAMOTOR VALDEORRASGAS GAS
PIIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019319Mauricio PitarresiLos juliosGas gas
PIIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019321Dani Rodríguez GiráldezLIGA DA MOTOGAS GAS SIXDAYS
PIIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019322Gonzalo blanco seoaneColebrerosKtm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019323Alberto TorresBeta
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019324Javier Peteira LopezGoteiras PeteiraSherco Factory
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019325Julián Marín GuimeránsGas Gas
PIIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019326Nuno TavaresMotoExtremeGasgas
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019327Javier Fernández RodríguezEnemotosGasgas
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019328Carlos Rial RodriguezOff road noiaKtm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019329Luis Filipe Vaz GonçalvesTeam GavieiraGas Gas
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019332Victor Perez Gandara+Enduro 018Beta
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019337DIEGO PEREZ LOPEZGas Gas
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019338angel medrano rodriguezhusqvargna
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019340Cristian rodriguez cotoEnduro&farturasGas Gas
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019342alfredo perez gonzalezktm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019343carlos jose liñares seijasmotor 12+1sherco
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019344Daniel gonzalez ledoDicodeHusqvarna
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019345Jacobo Santos FernándezOs rozadoreshusqvarna
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019346MIGUEL LOPEZ LOPEZENDURO LUCENSE/NUÑEZ MOTORHUSQVARNA
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019346adrian andres hurtadomotor 12+1sherco
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019347Alex Martinez VillaverdeHusqvarna
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019360Marcos Cano BertizHusqvarna
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019362Jairo Cao RodriguezRUAMOTOR VALDEORRASHusqvarna
PIIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019381Jacobo PellejeroJ&JHusqvarna
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019384Luis Mantiñan QueijasMantiMotorGasGas
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019386Adrian López BaltarHusqvarna

Sub 21

PendienteEvento ENDURODorsal 2019Nome Apelidos / Nombre ApellidosMoto CLUBMoto MARCA
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019158Carlos MoreiraMoto racing21Ktm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019171Mateus CêpaRivais de MéritoHusqvarna
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019172David Román GonzálezKtm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019173Pablo Jul SanchezKtm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019177Joao Pedro SilvaRivais de MéritoKTM

Senior 4t

PendienteEvento ENDURODorsal 2019Nome Apelidos / Nombre ApellidosMoto CLUBMoto MARCA
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201970AMADO ALONSO BLANCOARJONES teamSHERCO
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019406DANIEL GARCIA BLANCOARJONES MOTOSHERCO
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019501Francisco Javier PadínAdhesivos EmbarradosKTM
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019505ALBERTO CAMINO OUTEIRALÁrjonesSherco
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019506JOSE MANUEL EIRAS OTEROMALDITOS HIERROSHUSQVARNA
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019508Jose Luis Conde Pulleiro+Enduro 018ktm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019514Miguel Lauda VazquezKtm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019519marcos vazquez rodriguezmalditos hierrosktm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019521javier pallares lopezmalditos hierroshusqvarna
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019529Alfonso Leira RomeroEnemotoHonda
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019534Giovanni PérezMBDKtm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019538Felipe Rodríguez CalvoHonda
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019543Oscar Díaz AlvarezMoto Club Enduro LucenseKTM
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019545antonio cal purriñosktm
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019546HECTOR EREZUMA PEREIRAYAMAHA
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019548miguel angel rey monteroyamaha
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019549Rubén VázquezEnduro LucenseSherco
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019550Salvador Latas VazquezMotoClub Enduro LucenseSHERCO
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019551Alvaro Becerra ArrojoENDURO LUCENSESHERCO
PIIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019553VICTOR GOMEZ ALVAREZLos JuliosHusqvarna

Senior 2t

PendienteEvento ENDURODorsal 2019Nome Apelidos / Nombre ApellidosMoto CLUBMoto MARCA
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019373Marco LopesPradoSherco 250
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019502Agustín Javier Prieto SánchezBenaventanoKTM
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019504JOSE ANTONIO FERNANDEZ DABLANCAENDURO LUCENSEHUSQVARNAR
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019509Alejandro ruiz almuzaraSprintKtm exc
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019522MARCO MONTES PEREZENDURO LUCENSEGAS GAS
PIIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019527MANUEL MAZOY PEREZPEÑA MOTORISTA LUCENSEHusqvarna
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019528JOSE ENRIQUE FIGUEROA PALLEIROTEAM TABERNA GARCIAKTM
PIIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019532LUIS MIGUEL ANTUNES DE OLIVEIRAGASGAS MOTOEXTREMGASGAS
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019536Fran Vázquez DomínguezTowcar TeamSherco
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019537Marcos Rodriguez LopezEnduro LucenseKTM
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019541PEDRO RIVAS CHOUSAMALDITOS HIERROSBETA
PIIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019542Samuel Fernández GarcíaKTM
PIIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019544joaquin garcia marcidehusqvarna
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019547MARTINEZ DE LIZARDUY NAVEROS, SERGIO+GASKTM
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019577Antón Méndez DíazGasgas
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019598Alejandro Núñez BeadeCSmotor/MRSKTM
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 20191.111Javi quintasdaligaGasGas

Master

PendienteEvento ENDURODorsal 2019Nome Apelidos / Nombre ApellidosMoto CLUBMoto MARCA
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 201911Juan Carlos Fernandez PugaMotoclub Abegondo EnduroKTM
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019510José Manuel García MoureAmeixendaGas gas ec
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019511ANTONIO GOMEZ VAZQUEZTEAM TABERNA GARCIASHERCO
PIIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019513Olegario Oliveira CollazoEnduromiñorKtm
PIIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019515Eugenio Cividanes AlvarezKTM
PIIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019517luiyi montoyasprinthusqvarna
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019523Iago Mallo SanzKTM
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019533DOMINGO TROITIÑIO GOMERAROZAS 814 ARMYKTM
PIIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019555Rogelio Cameselle FernándezTeam Taberna GarciaKTM

Feminas

PendienteEvento ENDURODorsal 2019Nome Apelidos / Nombre ApellidosMoto CLUBMoto MARCA
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019402Andrea Vallejo FandiñoSherco
IIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019403REGUEIRO RODRIGUEZ, LAURA+GASKTM
PIIº ENDURO ABEGONDO JUAN PUGA, 2019404Natalia Alonso AresMotoclub enduro Mondoñedo/nutrivitaliaHusqvarna

IBERICO Moto Cross Center OPEN PRO

Esta lista esta valeira. Inscribete para cambiala

IBERICO Moto Cross Center OPEN AMA

Esta lista esta valeira. Inscribete para cambiala

IBERICO Moto Cross Center OPEN MASTER

Esta lista esta valeira. Inscribete para cambiala