Inscritos/as

Inscricións

Numero de Conta Bancaria, Banco Santander IBAN ES37 0049 1788 2029 1001 1473 Titular : A.C.A.R.D. Moto de Campo de Galicia.

Cambio de Prezo lembrade o facer o ingreso, 68€ ou 48€

.-.”III Enduro de ABEGONDO” 2020, Abegondo (AC)

.-. (A Coruña).

Elite

PendienteEvento ENDUROCategoríaDorsal 2020Nome Apelidos / Nombre ApellidosMoto CLUBMoto MARCA
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Elite5Antón fdez lorenzoHdm-toñitoracingKtm
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Elite9Hugo Rodríguez RodríguezNUTRIVITALIAHusqvarna
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Elite10Carlos Moreiras GonzálezDICODEHusqvarna
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Elite13Adrian FreireEnxuro/Motor12+1Sherco
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020Elite17Jacobo MéndezAngeleirosYamaha
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Elite23Daniel Mayán TrasbachARJONESBeta
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Elite28Daniel Carracedo DomínguezCARRACEDO TEAM HRCHONDA
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Elite34antonio garcia calmotor 12 +1sherco300
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Elite65Pablo Garcia VarelaDicodeHusqvarna
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Elite68Cesar Sánchez garciaMotos montoutoSherco
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Elite69Jorge Paradelo RodriguezNUÑEZ MOTORHUSQVARNA
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Elite88Santi García GarcíaXPLAY OFFROADYamaha

Open 2T

PendienteEvento ENDUROCategoríaDorsal 2020Nome Apelidos / Nombre ApellidosMoto CLUBMoto MARCA
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open 2truben iglesias perezktm
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open 2t7Adrian Rodriguez De La FuenteRadikal soberKtm
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open 2t12YAGO ARMESTO LOPEZNuñez motorGAS GAS
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open 2t16Martin rioboo miñoTABERNA GARCÍASherco
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open 2t19Alberto Fernández FernándezAlan ChantadaHusqvarna
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open 2t22Oscar Torrado AmadoAngel leiros motosYamaha
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open 2t30Roberto CondeMBDKTM
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open 2t33adrian vegaOs raposos do galiñeiro Team arjonesSherco
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open 2t36JAVI CARRACEDOKTM
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open 2t44Antonio Sardá CaboTeam Edalmoto racingKtm
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open 2t46ANGEL FERNANDEZ ARIASRAPOSOS DO GALIÑEIRO TEAM ARJONESSHERCO
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open 2t51Eduardo Mosquera BrandarizA MOREIRA TEAMHusqvarna
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open 2t54Juan Jose Vieites Calvelo+enduro 018GasGas
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open 2t999Borja Braña CaoOS CORRECAMIÑOSKTM
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open 2t999Samuel Pérez AgundezCD portilloKTM
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open 2t999Samuel Pérez GarcíaEndureros de toroHusqvarna

Open 4T

PendienteEvento ENDUROCategoríaDorsal 2020Nome Apelidos / Nombre ApellidosMoto CLUBMoto MARCA
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open 4tRAUL RODRIGUEZ GONZALEZRUAMOTOR VALDEORRASKTM
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open 4t25Diego dominguez sierraMx Santa MariñaHonda
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open 4t26Diego Vazquez PerezRadikal soberHusqvarna
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open 4t28DAVID FABEIRO FIGUEROACANAL-TEC RACINGHUSQVARNA FE 350
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open 4t29David García GonzálezMAS GAS MOTOKtm
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open 4t43Rafael chantada sineiroOs de sempre mais eu!!Ktm
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open 4t77Juan carlos muñiz lopezMirandelaparkKtm
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open 4t83Miguel González ConchadoManti motorHonda
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open 4t89Adrian MartinezHusqvarna
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open 4t178Fabio Magalhaes REDRivais de Méritohonda
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open 4t999Bruno Campo RamilOs correcamiñosKtm

Open VETERANOS

PendienteEvento ENDUROCategoríaDorsal 2020Nome Apelidos / Nombre ApellidosMoto CLUBMoto MARCA
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open Veteranos6ROBERTO ALVAREZ GESTALNUÑEZ MOTORGASGAS
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open Veteranos31José cochon lopezLa factoria castrove dicodeHusqvarna
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open Veteranos36Ivan Doval FernandezMás Gas MotoKtm
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open Veteranos37Miró lago GomezMás Gas MotoHonda
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open Veteranos43Enrique Vega GonzálezNUÑEZ MOTORKTM
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open Veteranos90Benito Varela GarcíaDicodeHusquarna
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open Veteranos98Isidoro Martinez ArcaMNMHonda
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Open Veteranos99Giovanni pérezMBDKTM

E1

PendienteEvento ENDUROCategoríaDorsal 2020Nome Apelidos / Nombre ApellidosMoto CLUBMoto MARCA
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E1100JONATAN GUERRA TESTANUÑEZ MOTORHUSQVARNA
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E1102Juan manuel fontenla lafuenteXpayoffroadHusqvarna fe
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E1104Manuel Martinez NeiraEnduro lucenseKtm
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E1107Xairo López RodríguezEnduro LucenseYamaha
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E1109Hugo Díaz RodríguezKtm
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E1110Diego soneira martinezHonda
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E1111Jose Nuñez FerreiroEnduroLucenseHonda
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E1112Pedro Gonzalo GarciaKtm exc
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E1116Yago Sanchez RiloBeta rr
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E1117Aitor López FerreiraKtm
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E1117MIGUEL LOPEZNUÑEZ MOTOR * ENDURO LUCENSEKTM
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E1118Alberto Varela OteroKtm excf 250
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E1119Raul queijo piñolMotor 12+1Sherco
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E1119Ramón Ramos SoutoKtm
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E1124diego lema posemoto no lomboktm
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E1128RAMÓN PIÑEIRO PLACERA. PIÑEIRO LIFTKTM
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E1131Adrián Meijide VázquezMotoclub abegondoKtm
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E1136Guillermo Pena PazosKTM
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E1166MARTIN DOMATO LOPEZTEAM TABERNA GARCIAKTM
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E1176Jorge Parada FerreiraVeloz teamKtm
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E1182Luis Gonzalez ConchadoMantiMotorSUZUKI
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E1185David Lopez CastroKTM
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E1277João Pedro SilvaRivais de MéritoYamaha
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E1611Fran García VázquezYamaha
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E1999Rubén García SánchezMxteamasmariñasKtm
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E1999Diego López Salgadoradikal soberktm
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E1999Diego López CasanovaKTM
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E1999Alberto tuset labradorArjonesBeta
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E1999Damian Cano RodríguezEnduro LuarcaGas gas

E2

PendienteEvento ENDUROCategoríaDorsal 2020Nome Apelidos / Nombre ApellidosMoto CLUBMoto MARCA
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2Luis Cesar Morais ArmestoRadical SoberSherco
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2Marcos Filgueiras dansGas gas
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2Santiago Rodríguez ArnosoClub vespinoktm
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2Jorge MartinsAp motorsHusqvarna
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2202Julián Marín GuimeránsKtm
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2204Julio Balsa BarciaBeta
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2204David Fernández martinezGasgas
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2207Óscar Sánchez MosqueraGas gas
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2210Jose Enrique Figueroa PalleiroTeam Taberna GarcíaHusqvarna
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2218Javier Alonso LagoDagan Off RoadKTM
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2223David vieites calvelo+ enduro 018Gasgas
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2224Pedro PinheiroAP MotorsHusqvarna
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2226David Pena BotanaEndureros de OrosoHusqvarna
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2228Miguel MartinsAP MOTORSHusqvarna
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2229Rubén Díaz VAzquezSuzuki RMX 450 2010
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2231David Rodriguez DominguezKtm
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2232Ivan bañobre santallaKtm
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2233Manuel Antonio Martinez TorreiroMRS SUSPENSIONESGAS GAS
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2242Luis Pena BotanaEndureros orosoHusqvarna
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2243David Garcia PradoKtm
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2244Daniel GonzálezMBDKtm
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2244Sergio Cores GomezGas Gas EC
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2247Sergio Piñeiro landroveO'RanchoHusvarqna
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2249Luis Liste RendoOs Da MachetaHusaberg te250
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2250Mario Alvite PrietoKTM
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2251Jorge Méndez LemaGarimbaldisHusqvarna
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2253Damian docampo martinezTeam taberna garciaKtm
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2255Martín Constantino AmadoKtm
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2260Juan Jose Cano BertizTM
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2266Oscar Rodríguez cruzMotos montoutoBeta
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2292Javier Alvarez FernandezHusaberg te 250
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2293Rafael casal rojoOs raposos-arjonesSherco
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2294Borja Rumbo FealA Moreira TeamKtm
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2299Sergio Barreiro FachalAbegondoHusqvarna
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2369Javier lopez losadaRUA MOTOR VALDEORRASKTM
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2624Diego Rodriguez GrelaKtm
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2652David Esmorís CanedoOs PonisKTM TPI
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2999Adrián Terrón VázquezHusqvarna
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2999Bruno Rodríguez vieiraO'RanchoKtm
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2999Oscar Fernandez teijeiroHusqvarna
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2999Pablo Docampo SalorioOs cabritosKtm exc
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2999Marcos Dominguez SierraMotoclub Boutureira mxHusqvarna
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2999Juan Manuel vales SánchezOs cabritosKTM
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2999Manuel Barallobre MosqueraCS MotorKtm
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2999Javier Alonso RodríguezOs raposos-arjonesGas gas
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E2999Hugo martinez moreiraOs raposos do galińeiroKtm

E2

PendienteEvento ENDUROCategoríaDorsal 2020Nome Apelidos / Nombre ApellidosMoto CLUBMoto MARCA
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E3raul bouzas paisteam mazaricos racinggas gas
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E371Mateus CepaRivais de Méritosherco
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E3301DIEGO PEREZ LOPEZBeta
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E3302JAVIER PETEIRA LOPEZSherco
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E3311Bastian OttoHurkyBeta
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E3312Adrian González PereiraRAPOSOS do GALIÑEIRO team arjonesSHERCO
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E3315Cristian Castro PenaBeta
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E3317Luis Gonzalez gancedoEnduro LuarcaGas Gas
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E3319Mauricio pitarresiLos juliosGasgas
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E3323Alberto Torres DominguezBeta
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E3329Diego Fernández LoureiroEnducross OrtegalKtm
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E3330Pablo mendez reyGarimbaldisKtm
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E3333David Grandio PiñeiroEndurolucenseKtm
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E3334Adrian guerreiro martinezEnducrosortegalHusqvarna
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E3335Oscar mesalles cerveraMoto3dbnKtm
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E3336Abel TenreiroHusaberg TE
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E3337René Pérez GancedoEnduro LuarcaGas Gas
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E3340Oscar Otero TainEnxuro TeamHusqvarna
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020E3343Javier Rodriguez MosqueraRADIKAL SOBERHUSQVARNA TE 300 TPI
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E3344Xavier Sarille CadenasLCRGasGas
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E3350Javi fernandez Rodríguez110%endurerosGas gas gp
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E3360Marcos Cano BertizHusqvarna
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E3362Jairo Cao RodriguezRuamotor ValdeorrasHusqvarna
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E3388Brais castro salgueiroClub Vespinohusqvarna
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E3999Fran reyesOs raposos do galińeiroGas gas
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E3999Diego bueno perezENDURO LUARCAKtm tpi
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E3999Adrián Fraga MiramontesGas gas
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020E3999Manuel calvo reyKtm

SUB 21

PendienteEvento ENDUROCategoríaDorsal 2020Nome Apelidos / Nombre ApellidosMoto CLUBMoto MARCA
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Sub 21Xoel lago FernandezMás Gas MotoHonda
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Sub 21134Gabriel lemaSport for bravesKTM
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Sub 21571Lucas CepaRivais de MéritoHusqvarna
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Sub 21999Erio Vazquez MartinezSherco

Senior 2T

PendienteEvento ENDUROCategoríaDorsal 2020Nome Apelidos / Nombre ApellidosMoto CLUBMoto MARCA
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Senior 2tmeizoso cainzos jose ramonBeta
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Senior 2tAlejandro Vieitez garciaRadikal soberKtm
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Senior 2tANTONIO VAZQUEZ FERNANDEZENDURO LUCENSEHusqvarna
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Senior 2t526Avelino Campo LovelleENDURO LUCENSEHUSQVARNA
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Senior 2t527Hector lopez lopezENDURO LUCENSEGAS GAS
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Senior 2t535RAMON ALONSO ALVAREZENDURO LUCENSEHusqvarna
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Senior 2t557Henrique Santos100Limites/APmotorsHusqvarna
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020Senior 2t566Pablo Martínez AlonsoArjones motosBeta
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020Senior 2t567Emilio José barciela rodriguezSprintSherco
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020Senior 2t575Mauro Luna GomezMRS suspensionesGAS GAS
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020Senior 2t598Alejandro Nuñez BeadeCS/MOTOR MRS.suspensionesKtm
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Senior 2t599Alejandro Ruiz almuzaraSprintKtm
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Senior 2t999Héctor Barandela DomuroMotoclub BoutureiraMxBeta
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Senior 2t999Marcos Rodríguez LópezEnduro Lucensektm

Senior 4T

PendienteEvento ENDUROCategoríaDorsal 2020Nome Apelidos / Nombre ApellidosMoto CLUBMoto MARCA
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Senior 4tFRANCISCO JAVIER LOPEZ LOPEZENDURO LUCENSEktm
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Senior 4t11JUAN CARLOS FERNANDEZ PUGAABEGONDO/SPORTPASIONKTM
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Senior 4t406JOSE DANIEL GARCIA BLANCOARJONESSHERCO
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020Senior 4t502Agustin Javier Prieto SánchezBenaventanoHusqvarna
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Senior 4t504JOSE ANTONIO FERNANDEZ DABLANCAENDURO LUCENSEHUSQVARNAR
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Senior 4t508Jose Luis Conde Pulleiro+Enduro 018ktm
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020Senior 4t514Miguel Lauda VazquezKtm
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Senior 4t522MARCO A MONTES PEREZENDURO LUCENSEHusqvarna
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Senior 4t530PABLO TEJADA LOSADALos JuliosHusqvarna
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Senior 4t531VICTOR GOMEZ ALVAREZLos JuliosHusqvarna
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Senior 4t543Oscar Díaz AlvarezEnduro LucenseKTM
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Senior 4t544FERNANDO GARCIA HERREROTEAM MAZARICOS RACINGKTM 530 EXC FACTORY
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Senior 4t549Rubén VazquezEnduro LucenseSherco
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Senior 4t550Salva LatasEnduroLucenseSherco
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020Senior 4t551José DiasMoto club Arcos de ValdevezYamaha wr
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020Senior 4t552Carlos AzevedoEnduroportugalKtm
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020Senior 4t568ROBERTO GARCIA LOPEZHUSQVARNA
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020Senior 4t569pablo sayar reboredoPSRHusqvarna FE250
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Senior 4t580MIGUEL ÁNGEL SEOANE FERNÁNDEZMX PeroxaKTM
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Senior 4t999Santiago martin Souto garciaKtm

MASTER

PendienteEvento ENDUROCategoríaDorsal 2020Nome Apelidos / Nombre ApellidosMoto CLUBMoto MARCA
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020MasterFernando Penas GonzalezGarimbaldisKTM 450 EXC-F
IIIº ENDURO de Abegondo, 2020Master503Ignacio de Castro PongaSPRINTHONDA
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Master509Jesus Tuche BravoTeam Liga da moto de campoSherco
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Master510José Manuel García MoureAmeixendaGasgas
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Master511Antonio Gómez VázquezTaberna GarcíaSherco
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Master512DOMINGO TROITIÑO GOMERAELMASA TEAMKTM
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Master513Olegario Oliveira CollazoEnduromiñorKtm
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Master515PEDRO DOMATO GARCIATEAM TABERNA GARCIAKTM
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Master517luis miguel montoya castiñeiraSprintHusqvarna
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Master523Iago Mallo SanzKTM

Feminas

PendienteEvento ENDUROCategoríaDorsal 2020Nome Apelidos / Nombre ApellidosMoto CLUBMoto MARCA
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Feminas402Andrea vallejo fandiñoOfficialTeamShercoSherco
PIIIº ENDURO de Abegondo, 2020Feminas403Natalia Alonso AresNUTRIVITALIAHusqvarna

IBERICO Moto Cross Center OPEN PRO

Esta lista esta valeira. Inscribete para cambiala

IBERICO Moto Cross Center OPEN AMA

Esta lista esta valeira. Inscribete para cambiala

IBERICO Moto Cross Center OPEN MASTER

Esta lista esta valeira. Inscribete para cambiala

Liga galega da moto de campo

A Liga Galega da Moto de Campo (LGdeMC) confórmase por eventos clasificados como competicións non oficiais, interprovinciais e non federadas, de acordo coa actual normativa galega de deportes.

 

15 + 7 =

Facebook Noticias

✨Tour de Enduro por el norte de Galicia.

¡Ver para creer! 😉
.
.
.contactar con 0034 637533094
.
.
.
#RutasMoteras #RutasCovid19Free #SomosMotociclismo #DeporteDeMotor #MotociclismoParaTodos #AsociacionAnem #MotociclismoAmateur #Galicia #escuelasdemotociclismo #AprendeNavegacion #DisfrutaDeLaMoto #Verano2020 #summer #vacaciones #sientetebien #RutasTuristicas #España
... See MoreSee Less

View on Facebook

🧭 ÉPOCA DE RUTAS #COVID19FREE

¡Ven a disfrutar con la #LigaGallegaDeMotoDeCampo! ✅😷

Nuestros socios se adaptan a las circunstancias sanitarias y para poder seguir organizando actividades con garantías, se ha decidido reconducir temporalmente la actividad competitiva hacia la actividad recreativa de turismo. De esta manera seguimos rodando y disfrutando del #offroad y luchando contra la propagación del Coronavirus haciendo lo que más nos gusta.

💢 MÁS INFORMACIÓN:

👤Contacto Javi Quintas 637 53 30 94
📨 javiquintas@gmx.com
.
.
.
.
.
.
#RutasMoteras #RutasCovid19Free #SomosMotociclismo #DeporteDeMotor #MotociclismoParaTodos #AsociacionAnem #MotociclismoAmateur #Galicia #escuelasdemotociclismo #AprendeNavegacion #DisfrutaDeLaMoto
#DosfrutaDelEnduro #EnduroGallego #Verano2020 #MontesGallegos #España
... See MoreSee Less

View on Facebook