Dorsais para ano 2019

Lembra que se alguén correu con ese dorsal o ano 2018 ten preferencia por el

Lista reservados

CategoríaDorsal 2019Nome Apelidos / Nombre Apellidos
Elite 4t4Roman perez gonzalez
Elite 4t5Anton fdez lorenzo
Open 2t8Víctor Ares Tenreiro
Elite 4t10Carlos Moreiras González
Elite 2t13Adrian Freire Martin
Elite 4t17Jacobo Méndez
Elite 2t18Juan Caderno Baranda
Elite 2t21Antonio alfonso molares
Elite 2t22Gabriel martin
Elite 2t23Daniel Mayan Trasbach
Elite 4t25Jesus alonso ares
Elite 2t27Diego teixeira
Elite 2t28Dani Carracedo
Elite 2t29Santiago García Varela
Elite 4t31Jose Cochon
Open 2t33Adrián Vega Martínez
Elite 2t36Javi carracedo
Open 2t37Jonathan mendez gonzalez
Elite 4t50Carlos Fraga
Open 2t51Eduardo Mosquera Brandariz
Elite 2t65Pablo Garcia Varela
Open 4t68Javier López Rodríguez
Open 2t69Jonatan guerra testa
Open 2t80David Cortizo Bouzas
Open 4t82CARLOS ALVAREZ BLANCO
Open 2t86Ivan Rodríguez Lago
Open 4t88Santi García García
Open 4t89Adrian Martinez Alonso
Elite 4t95Abel Carballés Vidal
E1101Andrés Toirán
E2102Roberto martinez alfaya
E1107RUBEN ROJO PARDIÑAS
E1111Jose Nuñez Ferreiro
E1114Iván capelan Suárez
E1116Juan manuel fontenla lafuente
E1129carlos lopez rodriguez
Sub 21134Gabriel Lema rama
E1135Ivan romay prieto
E1142Adrian meijide vazquez
E1155Cristian Castro Pena
E1166Martin Domato Lopez
E1180Julio freire mendez
E1183Miguel Gonzalez Conchado
E2193Rafael casal rojo
E2202Carlos Alberto Miguens Devesa
E2203David fernandez martinez
E2210manuel barallobre mosquera
E2211Jose Antonio Fernandez Prieto
E3212Adrián González Pereira
E2212Diego coto lorenzo
E2216Martín rioboo miño
E2217Borja rodriguez regueira
E2219diego martelo
E2222Adrian Alonso Estevez
E2223David Vieites Calvelo
E2226David pena botana
E2227Diego dominguez sierra
E2229Esteban serrano varela
E2240David pena garcia
E2242Luis Pena Botana
E2250Manuel Martinez Neira
E2251Victor Pérez
E2252David Domínguez Rodríguez
E2253Damian docampo martinez
E2254Juan Jose Vieites Calvelo
E2259Jose ramon santos lampon
E2269Victor Manuel Barcia Fernandez
E2287Manuel lopez gomez
E2290Carlos López Barrio
E2292Javier Alvarez Fernandez
E2294Borja Rumbo Feal
E2299Sergio Barreiro Fachal
E3301Oscar Otero Tain
E3304Fernando Garcia Herrero
E3309ADRIAN DIAZ LOPEZ
E3311Bastian Otto
E3321Daniel Rodríguez Giráldez
E3322Gonzalo blanco seoane
E3323Alberto Torres
E3328Carlos rial rodriguez
E3332Victor Perez Gandara
E3333David Grandio Piñeiro
E3344Daniel gonzalez ledo
E3362Jairo Cao Rodriguez
E2369Javier lopez losada
E3381Jacobo Pellejero Vales
E3384Luis Mantiñan Queijas
E3386Adrian López Baltar
Senior 4t406Daniel Garcia Blanco
Master503Ignacio de Castro Ponga
Senior 4t505Alberto CAMINO OUTEIRAL
Senior 4t508José Luis conde pulleiro
Master513Olegario Oliveira Collazo
Master525Ángel Manuel Fernández Penedo
Senior 4t550Salva Latas Vazquez
Master555Rogelio Cameselle Fernandez
Senior 4t570José Luis Álvarez casas
Senior 4t574Alberto CAMINO OUTEIRAL
Senior 2t576Leonardo Caamaño
Senior 2t577ANTON MENDEZ DIAZ
Master578Ángel Domínguez
Senior 2t598Alejandro Núñez Beade
E2610Marcos piñón Hermida
E2616Martín Rioboo Miño
E2616David varela liñares
E2625Yuriy sokolovskyy
E2652David Esmorís Canedo

Liga galega da moto de campo

A Liga Galega da Moto de Campo (LGdeMC) confórmase por eventos clasificados como competicións non oficiais, interprovinciais e non federadas, de acordo coa actual normativa galega de deportes.

 

10 + 9 =

Facebook Noticias

INFO PRE CALENDARIO 2020
GAL. :vos presentamos o pre calendario para o ano 2020, como novedad se intentará sacar adiante tanto Raids de Navegación coma provas de Enduro TT.
Para participar nos Raids será necesario ter Roadbook ou GPS.
Os Enduros TT serán probas de enduro pero sen cronos, solo se cronometra o recorrido o monte.
CAS.: os presentamos el precalendario para el año 2020. Como novedad se intentará sacar adelante tanto Raids de Navegación como pruebas de Enduro TT.
Para participar el los Raids será necesario tener Roadbook i GPS.
Los Enduros TT, serán pruebas de enduro pero sin cronos, solo se cronometra el recorrido al monte.
PRE CALENDARIO LIGA CAFÉS CANDELAS 2020
ENDURO
26 Xaneiro ENDURO DE SALCEDA DE CASELAS
16 Febreiro ENDURO DE PIÑOR
22 Marzo ENDURO DE ABEGONDO
4 Abril ENDURO A RUA VALDEORRAS
17 Maio ENDURO DE XUNQUEIRA DE ESPADAÑEDO
7 Xuño ENDURO DE TUI

ENDURO EXTREMO
5 Abril A RUA EXTREM
25 Outubro EXTREMO MESEGO

RAID LIGA NAVEGACION
1-2 Maio RAID TERRAS DE VALDEORRAS (Vilamartin de Valdeorras)
12-13 Xuño RAID A VEIGA
10-11 Outubro RAID A RUA VALDEORRAS

RESISTENCIAS (Fechas a determinar)
Resistencia de ROIS
Resistencia de LEIRO
Resistencia de TOEN

ENDURO TT
SERRA DE OUTES
VILAMARTIN DE VALDEORRAS

#cafesscandelas.com
#MxClay.com
#Ligadamoto.com
... See MoreSee Less

View on Facebook
Javier Quintas
Javier Quintas

Grandes pruebas mejores eventos. ... See MoreSee Less

View on Facebook